loader image

Start

AUTA Z USA | Import samochodów z USA i Kanady

Czy wiesz, że auta z USA są około 30-40% tańsze i lepiej wyposażone niż ich odpowiedniki z Europy? Chcesz złowić prawdziwą okazję?

Zapoznaj się dobrze z naszymi usługami! Prowadzimy import samochodów z Kanady i Stanów Zjednoczonych, zarówno nowych, jak i używanych czy powypadkowych. W zakres naszych usług wchodzi także sprowadzanie łodzi, motocykli, skuterów i jachtów.

Jesteśmy doświadczoną firmą z siedzibą w Warszawie, ale pojazdy dostarczamy na terenie całego kraju. Przed zakupem każdy z nich sprawdzamy w bazach CARFAX/Autocheck

upraszczamy do minimum

Jak wygląda cały proces sprowadzenia auta z USA?

Wybór auta

Znajdujesz auto na aukcji którym jesteś zainteresowany, przed licytacją sprawdzamy je bezpłatnie i kalkulujemy finalny koszt po wszystkich opłatach.

Licytacja

Ustalamy maksymalną kwotę za auto i licytujemy. Prognozujemy kwotę licytacji w oparciu o doświadczenie.

Transport

Po wygranej aukcji transportujemy auto do Polski, pod wskazany adres w kraju.
0 +
sprowadzonych aut
0
lat na rynku
0 %
Zadowolenia

Najlepsze opinie na rynku!

Nie wierz nam na słowo! Sprawdź opinie na Facebook i Google

5/5 Facebook
5/5
5/5 Google
5/5
auta z USA
samochody z USA

Oferta dla naszych Klientów:

  • Import samochodów z USA i Kanady – oferujemy auta z USA uszkodzone, bezwypadkowe oraz nowe.
  • Samochody pochodzące od o firm ubezpieczeniowych i poleasingowych w USA.
  • Świadczymy kompleksową pomoc przy zakupie i wyborze wybranego przez Klienta pojazdu oraz załatwiamy wszelkie formalności z tym związane – zobacz Opłaty »
  • Załatwiamy transport samochodów z USA do Polski z portów amerykańskich.
  • Przygotowujemy pełną dokumentację i odprawę celną importowanych samochodów z USA, dokonujemy płatności cła i VAT-u oraz pomożemy przy podatku akcyzowym w Polsce.
  • Na życzenie klienta możemy naprawić Twój samochód sprowadzony z USA i przystosować go do warunków europejskich.

Co wyróżnia nas na rynku?

Mamy przewagę nad konkurencją dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu do klienta. Import aut z USA czy Kanady łącznie z dostarczeniem pod Twój adres zajmuje nam już od 6 tygodni! Od lat korzystamy z usług tych samych partnerów: dzięki bliskiej współpracy z firmami prowadzącymi spedycję lądową i morską wiemy, że zamówione pojazdy dotrą bez jakichkolwiek problemów w ekspresowym tempie.

Prowadzimy import samochodów z USA i Kanady bez udziału osób trzecich – nie potrzebujemy pomocy pośredników, wszystko załatwiamy sami. Korzystamy z kilku placów przeładunkowych na ternie Stanów Zjednoczonych. Wygrany przez Państwa pojazd kierujemy do najbliższego portu. Wszystko to sprawia, że dostawa jest szybka i pozbawiona dodatkowych kosztów. – zobacz FAQ »

Nie przegap okazji! Świetnie wyposażony wóz ze Stanów może być Twój!

sprowadzenie samochodu z USA
Zostaw kontakt!