loader image

Zakup auta z USA

Zakup auta z USA

Kupno samochodu w USA wiąże się z szeregiem korzyści, wśród których najważniejsza to możliwość zakupu unikatowego, luksusowego bądź sportowego auta w cenie od 30 do 50% niższej niż w Polsce. Gdy dodać do tego bogate wyposażenie i dobry stan techniczny aut, oferta zza oceanu wydaje się nie do przebicia. Wiele osób jednak obawia się trudności związanych z dopełnieniem formalności i samym transportem samochodu. I właśnie wtedy przychodzimy z pomocą! Jesteśmy liderem w zakresie importu samochodów z USA i Kanady. Wiemy, jak kupić auto w USA i pomagamy w sprowadzaniu wymarzonej bryki na każdym etapie – od wyboru samochodu, poprzez kupno samochodu w USA za pośrednictwem specjalnych aukcji, po transport i dopełnienie wszelkich formalności celnych. Z nami zakup auta z USA jest naprawdę prosty. Dowiedz się, jak kupić samochód z USA i dlaczego warto zdecydować się na naszą pomoc.

Jak kupić auto z USA krok po kroku?

Poniżej przedstawiamy Państwu procedurę zakupu importowanego auta lub innego pojazdu z USA i Kanady:

Krok 1: Wybór samochodu z dostępnych na aukcjach
By zagwarantować Państwu możliwość zakupu samochodu z USA, który będzie spełniał wszelkie oczekiwania, zapewniamy duży wybór pojazdów. Licytujemy dla Was na kilkunastu portalach aukcyjnych. Pełną ich listę znajdziecie w zakładce LICYTACJE. Nie włączacie się w licytację, jedynie wybieracie konkretny pojazd. Po przekazaniu nam informacji o swoim wyborze udostępnimy Państwu opinię naszych ekspertów na temat auta. Czerpiemy dane z płatnych raportów takich jak CARFAX, AUTOCHECK. Od samego początku jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli napotkacie jakiekolwiek trudności, macie wątpliwości związane z tym, czy warto kupić auto z USA, wesprzemy Was radą i doświadczeniem. Chętnie pomożemy także w podjęciu decyzji – wystarczy, że powiecie nam, czego szukacie.
Krok 2: Ustalenie kwoty licytacji, podpisanie umowy i zaliczka

Jeżeli po zapoznaniu się z raportami będą Państwo nadal zdecydowani na zakup samochodu z USA, zajmiemy się dalszą wyceną. Będziemy prognozować, jaka kwota będzie potrzebna, by wygrać aukcję – to od Was zależy, jaką sumę zechcecie przeznaczyć. Wyliczymy koszty transportu pojazdu ze Stanów do Polski. Przez cały ten czas niezmiennie jesteśmy gotowi udzielić Wam rady i odpowiedzieć na każde pytania. Wygraliśmy już setki licytacji, mogą więc Państwo zaufać naszej wiedzy i doświadczeniu.

Po ustaleniu opłat i kwoty, jaką jesteście gotowi przeznaczyć na licytację, przechodzimy do podpisania umowy. Wymagana jest także wpłata kaucji w wysokości 10% założonej sumy. To forma zabezpieczenia na wypadek rezygnacji z zakupu pojazdu – serwisy aukcyjne wymuszają opłatę za wycofanie się z licytacji. Zaliczka wróci do Państwa w ciągu dwóch dni w sytuacji, gdy w czasie licytacji wartość samochodu przekroczy ustaloną z Wami sumę lub może pozostać u nas na poczet kolejnych licytacji.

Wzór umowy PDF »

Krok 3: Wykupienie auta

Po wygraniu aukcji, są Państwo zobowiązani do uiszczenia całkowitej opłaty za koszty powstałe w USA w ciągu dwóch dni roboczych. Pieniądze należy wpłacić na konto firmowe w Stanach Zjednoczonych w walucie USD. W przypadku niewywiązania się z tego obowiązku, zostaniecie Państwo obciążeni dodatkowymi opłatami.

Krok 4: Sprowadzenie samochodu z USA

Gdy kupno auta w USA stanie się faktem, przystępujemy do rozpoczęcia procedury transportowej. Samochód zostanie dostarczony do naszej bazy przeładunkowej, tam zostaną wykonane dodatkowe zdjęcia, a następnie pojazd zostanie załadowany do kontenera, który potem trafi na pokład statku płynącego do Rotterdamu lub Bremerhaven. Stamtąd, po uregulowaniu opłat celnych, dostarczymy zakupiony pojazd pod umówiony adres. Przez cały czas transportu możecie Państwo monitorować, gdzie w danej chwili znajduje się zakupiony samochód z USA.

Z naszą pomocą zakup samochodu z USA jest łatwy, opłacalny, w pełni bezpieczny i dostępny dla każdego. Nie pytaj więc, czy warto kupić auto z USA, lecz przejdź do zakładki z licytowanymi samochodami i pomyśl, jak będziesz czuł się jako kierowca jednego z nich!

Zostaw kontakt!